Elsport – це вітчизняний бренд спортивного одягу і аксесуарів..

Компанія була створена в 2014 році і вже зарекомендувала себе як виробник якісного спортивного одягу. Наша мета - створення спортивного, максимально комфортного одягу як для внутрішнього ринку споживачів спортивних товарів, так і для клієнтів за кордоном.

Нашими постійними клієнтами стають не тільки професійні спортсмени, а й люди з активною життєвою позицією, які віддають перевагу спортивному стилю.


Основний напрямок діяльності

Компанія Elsport займається виробництвом спортивного одягу для професіоналів, спортсменів-аматорів, спортивних клубів, збірних команд.

Технологічний процес включає всі етапи від розробки до реалізації продукції. Дизайн моделей, конструювання, виробництво у вигляді окремих - ексклюзивних виробів, так і моделей масового тиражу, маркетингу та просування одягу спортивного стилю. У нас працюють висококласні фахівці. Відділ «контролю якості» ретельно стежить за вибором тканин і технологією виробництва на всіх етапах: починаючи від створення моделі і нанесення плівки (або фарби), або вишивки з фірмовою емблемою, логотипом, брендом на крої - закінчуючи етапом складання, отшивам і упаковки готових виробів .

 

 

Elsport швидко зайняла свою нішу на українському ринку завдяки тому, що ми:

 1. працюємо за індивідуальним замовленням, розробляємо моделі з урахуванням особливостей статури і видів спорту;
 2. використовуємо дійсно якісні матеріали, в яких комфортно тренуватися, при частій пранні вони не втрачають свій зовнішній вигляд, колір і форму;
 3. допомагаємо втілювати в реальність побажання і пропозиції спортсменів і тренерів.

 

Асортимент продукції компанії Elsport

Ми займаємося виробництвом спортивного одягу (для дорослих і дітей), головних уборів, сумок і сувенірної продукції за доступними, комфортним цінами. Ми розробляємо моделі з урахуванням особливостей кожного виду спорту. У нас досить великий асортимент якісних тканин, щоб найбільш точно підібрати її в залежності від обраної моделі та пори року.
Компанія Elsport позитивно зарекомендувала себе на ринку виробників спортивного одягу і стала партнером по екіпіровці національної збірної України з тенісу, пауерліфтингу, тейквон-до і ін.

 

Нашими клієнтами стали:

 1. Збірна України з тенісу;
 2. Збірна України з пауерліфтингу;
 3. Хокейний клуб Донбас;
 4. Школа олімпійського резерву водних видів спорту Яни Клочкової;
 5. Школа Боксу Кличко;
 6. Школа танців Влада Ями;
 7. Спортивне товариство Спартак;
 8. і багато інших.

Відвідавши наш офіс компанії Elsport Ви можете як ознайомитися із зразками моделей так і докладніше обумовити нюанси, подробиці виробництва і пошиття. Виробник максимально враховує побажання замовника, модні тенденції та індивідуальні переваги замовника.

 

За бажанням клієнта (за додаткову оплату) ми можемо зняти мірки у Вас в офісі або вдома, виїзд на замір представником компанії Elsport здійснюється тільки в межах міста Харків.

 

Терміни виготовлення продукції, що замовляється становлять 15-20 робочих днів (3-4 календарні тижні), але можуть варіюватися в залежності від складності виробленої моделі.


Замовляючи у нас спортивний одяг, Ви отримуєте високоякісну і зручну продукцію.