Командний пошив

Спеціалізація компанії "ElSport" - виготовлення спортивного одягу для дитячих та дорослих спортивних колективів і команд. Ви можете бути впевнені, що спортивні костюми від «ElSport» стануть найкращою візитівкою вашого спортивного клубу, шкіл, команди. Ми шиємо костюми не тільки в національних кольорах, але і в будь-якій кольоровій гамі, з нанесенням клубної символіки, логотипу, номера, девізу і т.д.

Для оптових замовників діють спеціальні пропозиції, лояльні командні знижки. Оптові ціни діють при замовленні від 20 одиниць. При доукомплектації приймаються заявки на виготовлення від 5 одиниць (крім сумок, рюкзаків, головних уборів). 

Щоб визначитися з розміром кожного спортсмена команди, ми пропонуємо два варіанти:

  • скористатися таблицею зняття мірок (яку замовник заповнює самостійно, розмірна таблиця додається, Ви можете завантажити її з сайту);
  • замовити зразки примірочних костюмів, які Ви можете отримати під заставну вартість.

Примірочні костюми – ідеальний варіант для того, щоб точно визначитися з розміром майбутнього спортивного костюма кожного спортсмена і ми рекомендуємо саме цей спосіб так як він дає можливість подання точної картини посадки майбутнього виробу. Лінійку розмірів примірочних костюмів ми висилаємо в будь-яку точку України (компанія ElSport користується послугами кур'єрською службою доставки - «Нова Пошта»).

* Всі перевезення здійснюються за рахунок «замовника».

 

Пам'ятайте - процес самостійних вимірів (Якщо Ви все ж вирішили скористатися таблицею зняття мірок) вимагає професійної вправності і практики. Спортсмен при знятті мірок повинен стояти в природній позі, що не випинаючи богатирську груди і не втягуючи живіт.

 

Бланк-замовлення «ElSport» - Замовник» та бланк для попереднього зняття мірок додаються (Ви можете завантажити їх з сайту). Без попередньо узгодженого, затвердженого  і підписаного «Бланка-замовлення» виробництво одягу початися не може.

Асортимент виробів від "ElSport" постійно розширюється, в тому числі завдяки пропозицій наших замовників. Таким чином наш модельний ряд поповнився виробами для таких видів спорту як футбол, регбі, веслування.

Ми з радістю співпрацюємо з колективами, які хочуть розробити свою модель спортивного одягу і пропонують за основу власні зразки.

При наданні зразка компанія "ElSport" може розробити лекала за свій рахунок.