Elsport - це знак якості в спортивному житті . Ми працюємо з індивідуальними замовленнями і намагаємося знайти підхід до кожного клієнта .

Шановні клієнти, при замовленні від 1 до 5 одиниць виробів до ціни на сайті додається + 15%.

 

Оформити замовлення Ви можете через сайт, або зв'язатися з нами за телефоном або e-mail

Після оформлення замовлення , на протязі доби , з вами зв'яжеться менеджер компанії для підтвердження даних та уточнення деталей.

Продукція під замовлення:

Передплатою на розрахунковий рахунок компанії Elsport ( скачати реквізити для оплати ) в розмірі :

Індивідуальний пошив -  100%;
Командний пошив -   70%

Строки виготовлення:

Індивідуальний пошив - 4 - 5 тижні
Командний пошив -  3 - 4 тижні

Продукція зі складу:

Для оплати Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас спосіб :

1. Передплатою на розрахунковий рахунок компанії Elsport ( реквізити для оплати ) в розмірі 100 % ;

2. Накладеним платежем - за фактом доставки при отриманні товару у відділенні служби доставки ( враховуйте комісію за переказ коштів ) .

Вартість доставки оплачується за рахунок покупця . Тарифи за доставку встановлює перевізник .

Доставка по території України будь-якій зручній для вас службою доставки . Тарифи і терміни доставки можна уточнити на офіційних сайтах :

Нова почта - novaposhta.ua

Ін-Тайм - www.intime.uа

Делівері - www.delivery-auto.com

Автолюкс - autolux.ua

Укрпочта - ukrposhta.ua

Відправлення здійснюється або в день підтвердження замовлення, або ж на наступний день. Клієнт отримає повідомлення з номером товарно-транспортної накладної, щоб мати можливість відстежити термін прибуття замовлення у місто. В середньому від моменту відправки і до повідомлення, що товар знаходиться в вашому місті, проходить від 1 до 5 днів (в зимовий час можливе збільшення термінів у зв'язку з погодними умовами).

Якщо ви не прийшли отримати посилку після повторного запрошення - замовлення буде переданий назад в інтернет-магазин. Товар чекатиме вас протягом 14 днів тільки в тому випадку, якщо була внесена передоплата. Після закінчення терміну зберігання компанія Elsport право анулювати замовлення.

Ми завжди йдемо своїм клієнтам на зустріч! Тому якщо ви не можете прийняти замовлення в позначене термін доставки, будь ласка, зв'яжіться зі співробітником інтернет-магазину заздалегідь. Ми запропонуємо вам будь-який інший зручний день доставки без зміни вартості замовлення.