Дитячий одяг

Дитяча командна спортивна одяг в інтернет магазині Elsport

Компанія ElSport - одна з небагатьох фірм в Україні, яка спеціалізується на пошитті дитячої спортивної одягу для спортивних колективів і збірної України. Ми шиємо і для малюків 5-ти років (від 28-го розміру), і для підлітків. Спортивний костюм може бути виконаний в кольорах вашого клубу або спортивної школи.

Зверніть увагу на дитячу спортивну одяг від ElSport. Комфортна і якісна, вона поєднує в собі функціональність і практичність. Спортивний костюм забезпечує свободу руху, він дозволяє дитині зручно почувати себе на тренуваннях і під час прогулянок. Дитячі спортивні костюми збірної України від ElSport оберігають від перегріву в теплу пору року і не дадуть переохолодитися в холодну погоду.
Ми відмовилися від ефектного «тюнінгу» спортивного одягу: ніяких небезпечних гачків, шипів, гарнітури яка може травмувати. Спортивний костюм для дитини, в першу чергу, повинен бути безпечним.

При пошитті дитячої спортивної одягу ми дбаємо про захист стандартів. Замовляючи спортивний костюм у нас, ви можете бути впевнені - наша одяг не сковує рухів, шви і гумки не натруть ніжну дитячу шкіру. У спортивному костюмі від ElSport дитина відчуває себе комфортно і виглядає стильно.

Ми шиємо з кращих матеріалів, представлених в Україні. Для дітей з низу брюк вставляємо гумки з фіксаторами, які дозволяють регулювати штани на «виріст». Тому ви можете бути впевнені - одяг від ElSport служитиме довше, ніж звичайний спортивний костюм.

Ошатний зовнішній вигляд дитини додасть йому впевненості і сил на спортивних змаганнях. У такій спортивному одязі з клубною або національною символікою ваші діти будуть гідно виглядати на зборах і змаганнях будь-якого рівня.